MODUS nouzové svítidlo TIGER 1x1W SA/SE/1h. IP22 přisaz; čirý.kryt
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Centura |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338623 |
| Délka | 90 |
| Rozměry | 90x90x90mm |
| Šířka | 90 |
| Výška | 100 |
| Průměr | 90 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Příkon | 5.7 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výřez | 70 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Barevné provedení | Aluminium |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Patice | GU10 |
| EAN | 8719514338623 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003047401 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514338623 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
KOD KRAT.:MOLV3P/O/2W/B/1/SEXW
KOD VÝR.:OZN/LV3P/O/2W/B/1/SE/X/WH
EAN.:5902869579985
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS84
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS840
EAN.:8596099053222
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena