LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE HE AC T5 0.55m 8W/14W G5 900lm/830 50Y
KOD KRAT.:OSEST5HEAC8830
KOD VÝR.:4058075824416
EAN.:4058075824416
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854075162 |
| Délka | 1200.00 |
| Průměr | 26.90 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854075179 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854075162 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELST8AC36/16/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854751790 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEST5HEAC8830
KOD VÝR.:4058075824416
EAN.:4058075824416
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena