PHILIPS HUE-WA svít.down.LED Centura 1x5.7W GU10 350lm/820-65/WCA IP20 ; alu
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
| Výrobce: | |
| Výrobce | FAMATEL |
|---|---|
| Produktová řada | AcquaPLUS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429760812265 |
| Rozměry | 464x430x160mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | světle šedá |
| Délka balení | 464 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 46.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 430 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Krytí | IP65 |
| Počet modulů | 36 |
| EAN | 8429760812265 | ks | 1 | ks |
| KOD | FA39036 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8429760245902 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
KOD KRAT.:MOLV3P/O/2W/B/1/SEXW
KOD VÝR.:OZN/LV3P/O/2W/B/1/SE/X/WH
EAN.:5902869579985
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS84
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS840
EAN.:8596099053222
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena