OSRAM halogenová žárovka HLX64627 100W 12V GZ6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169287525 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G24d-1 |
| Světelný tok | 660 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | PHLEDCPD5.9/840 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016928752500 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169287525 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003757102 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169287532 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:YEC5722
KOD VÝR.:5722
EAN.:8594031130321
KOD KRAT.:OSEDD7/840EM
KOD VÝR.:4058075823150
EAN.:4058075823150
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/840
KOD VÝR.:872016929051800
EAN.:8720169290518
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena