PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657099553 |
| Rozměry | 1200x75x24mm |
| Délka | 1200 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1200 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| přepravní rozměr cm | 120 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4350 lm |
| Šířka balení | 80 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | Liniová |
| Výška balení | 30 mm |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Příkon | 38 W |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4892657099553 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGFIB70600v2/830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:OSHLX64634
KOD VÝR.:4050300006819
EAN.:4050300006819
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHIH8718696176252
KOD VÝR.:871869617625200
EAN.:8719514476196
KOD KRAT.:BES19275
KOD VÝR.:2401750232
EAN.:8595025318633
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena