EMOS přívod.prodluž 1-zás. 5m 230V/2.5A max. H03VVH-F 2x0.75mm Kód:P01305
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696814536 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | T38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 1050 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718696814536 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPST9.5/840 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869681453600 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001901502 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696814543 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
KOD KRAT.:MO226108010
KOD VÝR.:226108010
KOD KRAT.:OS4099854435102
KOD VÝR.:4099854435102
EAN.:4099854435102
KOD KRAT.:EADILER40230V50HZ240
KOD VÝR.:051759
EAN.:4015080517597
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-2HB
KOD VÝR.:4062172398077
EAN.:4062172398077
KOD KRAT.:OS4099854497711
KOD VÝR.:4099854497711
EAN.:4099854497711
KOD KRAT.:OS4099854182563
KOD VÝR.:4099854182563
EAN.:4099854182563
KOD KRAT.:PHLEDFST7/18A
KOD VÝR.:872016919123500
EAN.:8720169191235
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena