NORD ALUM 3-f lišta délka 200cm zapustná: bílá
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
| přepravní rozměr cm | 6.4 cm |
|---|---|
| Výrobce | PILA |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Příkon | 4.7 W |
| EAN | 8727900970425 |
| Rozměry | xxmm |
| Energetická třída | E |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Světelný tok | 430 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Možnost stmívat | NE |
| Životnost | 15000 hod |
| Balení | 10 ks |
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
KOD KRAT.:MO226108010
KOD VÝR.:226108010
KOD KRAT.:OS4099854435102
KOD VÝR.:4099854435102
EAN.:4099854435102
KOD KRAT.:EADILER40230V50HZ240
KOD VÝR.:051759
EAN.:4015080517597
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-2HB
KOD VÝR.:4062172398077
EAN.:4062172398077
KOD KRAT.:OS4099854497711
KOD VÝR.:4099854497711
EAN.:4099854497711
KOD KRAT.:OS4099854182563
KOD VÝR.:4099854182563
EAN.:4099854182563
KOD KRAT.:PHLEDFST7/18A
KOD VÝR.:872016919123500
EAN.:8720169191235
KOD KRAT.:OS4099854182587
KOD VÝR.:4099854182587
EAN.:4099854182587
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena