OSRAM autožárovka H4 NIGHT BREAKER SILVER 64193NBS 60/55W 12V P43t blistr
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514617957 |
| Rozměry | 50x80x1700mm |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 5 W |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 8719514617957 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQLL217X45S/8401PSD | ks | 1 | ks |
| GPC | 910925868235 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64193NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395687
EAN.:4062172395687
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
KOD KRAT.:MO226108010
KOD VÝR.:226108010
KOD KRAT.:OS4099854435102
KOD VÝR.:4099854435102
EAN.:4099854435102
KOD KRAT.:EADILER40230V50HZ240
KOD VÝR.:051759
EAN.:4015080517597
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-2HB
KOD VÝR.:4062172398077
EAN.:4062172398077
KOD KRAT.:OS4099854497711
KOD VÝR.:4099854497711
EAN.:4099854497711
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena