PHILIPS LED trubková žárovka CorePro T38 9.5W/75W E27 4000K 1050lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
| Výrobce: | |
| Produktová řada | NIGHT BREAKER SILVER |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172395687 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| Patice | P43t |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 47 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H4 |
| EAN | 4062172395694 | box | 11 | bli |
| EAN | 4062172395687 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA64193NBS-1BL | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHLEDCPST9.5/840
KOD VÝR.:871869681453600
EAN.:8718696814536
KOD KRAT.:BEP01305
KOD VÝR.:1902010501
EAN.:8592920139301
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW_pos
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:DELXTSF4200-3
KOD VÝR.:XTSF4200-3
EAN.:6410014507572
KOD KRAT.:MO226108010
KOD VÝR.:226108010
KOD KRAT.:OS4099854435102
KOD VÝR.:4099854435102
EAN.:4099854435102
KOD KRAT.:EADILER40230V50HZ240
KOD VÝR.:051759
EAN.:4015080517597
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-2HB
KOD VÝR.:4062172398077
EAN.:4062172398077
KOD KRAT.:OS4099854497711
KOD VÝR.:4099854497711
EAN.:4099854497711
KOD KRAT.:OS4099854182563
KOD VÝR.:4099854182563
EAN.:4099854182563
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena