LEDVANCE SMART+ pásek NEON 20W 630lm/RGBTW 5000mm WIFI
KOD KRAT.:OSISMF20RGBTWNEONWF
KOD VÝR.:4058075504806
EAN.:4058075504806
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8590125067382 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 14.3 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 14.3 mm |
| Výška balení | 51 mm |
| EAN | 8590125067382 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZPV1463AgG | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMF20RGBTWNEONWF
KOD VÝR.:4058075504806
EAN.:4058075504806
KOD KRAT.:PNSL2400/B
KOD VÝR.:SL2400/B
EAN.:8595216614704
KOD KRAT.:EAPL6-C25/3
KOD VÝR.:286603
EAN.:4015082866037
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
KOD KRAT.:OB2148846/5
KOD VÝR.:2148846/5
EAN.:8594031136484
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena