PANLUX čidlo.pohyb.přisaz. SL2400/B 180° IP44 ;bílá
KOD KRAT.:PNSL2400/B
KOD VÝR.:SL2400/B
EAN.:8595216614704
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075504806 |
| Délka | 5000.00 |
| Energetická třída | G |
| Šířka | 8.80 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 64.00000000 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 350.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 322.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 17.50 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 630 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075504806 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMF20RGBTWNEONWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075504813 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PNSL2400/B
KOD VÝR.:SL2400/B
EAN.:8595216614704
KOD KRAT.:EAPL6-C25/3
KOD VÝR.:286603
EAN.:4015082866037
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
KOD KRAT.:OB2148846/5
KOD VÝR.:2148846/5
EAN.:8594031136484
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena