GPH stahovací páska VPC 13/1000 1000 x 12.6 černá ;do 110kg
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Produktová řada | PL6 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082866037 |
| Délka | 52,5mm |
| Rozměry | 52,5x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.5 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 25 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Vypínací charakteristika | C |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 70.5 |
| Druh strojku | jistič |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| KOD | EAPL6-C25/3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912538462 | box | 11 | ks |
| EAN | 9007912538455 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
KOD KRAT.:OB2148846/5
KOD VÝR.:2148846/5
EAN.:8594031136484
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena