PHILIPS HUE-WHITE nástěnné svítidlo Welcome 28W 2300lm/827 IP44 ;černá˙
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5907484332885 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 87 mm |
| Výška balení | 28 mm |
| KOD | SEZSPE12ZE | ks | 1 | ks |
| EAN | 5907484332885 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena