LEDVANCE FV střídač.stringový 3-fáz. LT-40K 40kW AFCI/PID WiFi/Eth
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199003769 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 13 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 6 V |
| Označení IEC | 4LR44 |
| Označení zdroje | 4LR44/A544 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4891199003769 | bli | 5 | ks |
| EAN | 4891199028069 | box | 11 | ks |
| KOD | GP476A | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena