OSRAM halogenová žárovka HALOSTAR 64428 20W 12V G4 do el.trouby. max 450°
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Welcome |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514382763 |
| Rozměry | 153x160x220mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 205 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 26.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 265 mm |
| Výška balení | 215 mm |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 2300 lm |
| KOD | PHIH8719514382763 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514382763 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005731602 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena