DURACELL baterie alkalická PLUS POWER.BOOST AAA/LR03/MN2400 ;BL4
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099026462 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 8596099026462 | ks | 1 | ks |
| KOD | MO51009913 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
KOD KRAT.:MO51009913/4
KOD VÝR.:51009913/4
EAN.:8594031136248
KOD KRAT.:ENL522UBL1
KOD VÝR.:7638900332872
EAN.:7638900332872
KOD KRAT.:GPCR2016
KOD VÝR.:1042201615
EAN.:4891199001123
KOD KRAT.:VAHV392BL1
KOD VÝR.:V392
EAN.:4008496245796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena