MODUS LED panel Q 26W 2600lm/853 IP20; 30x60cm podhled. ND
KOD KRAT.:MOQ5B/500ND
KOD VÝR.:Q5B600/500ND
EAN.:8596099006310
| Výrobce: | |
| Produktová řada | EXAL |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099041908 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Příkon | 126 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 16000 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Účinnost svítidla | 127 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Vnější průměr | 800 |
| Výřez | 600 mm |
| Výška/hloubka | 72 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 600 |
| Zástavbová šířka | 520 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8596099041908 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOEXAL16000CM4KOPDB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQ5B/500ND
KOD VÝR.:Q5B600/500ND
EAN.:8596099006310
KOD KRAT.:AMEPH0100221
KOD VÝR.:EPH0100221
EAN.:3606480524868
KOD KRAT.:MOUL14000V15/3DIM
KOD VÝR.:UL14000V15/3DIM
EAN.:8595073714050
KOD KRAT.:MOQPN5A/1050DIM
KOD VÝR.:QPN5A600/1050DIM
EAN.:8596099007829
KOD KRAT.:MOQP2A/1050ND
KOD VÝR.:QP2A600/1050ND
EAN.:8595073791860
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena