OSRAM halogenová žárovka 93638 150W 21V GX5.3 speciální
KOD KRAT.:OSH93638
KOD VÝR.:4050300456843
EAN.:4050300456843
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075478251 |
| Délka | 38.00 |
| Průměr | 38.00 mm |
| Energetická třída | G |
| Šířka | 38.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100.00000000 mm |
| Druh svítidla | Zemní bodec |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 108 lm |
| Šířka balení | 250.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | III |
| Účinnost svítidla | 15 |
| Úhel vyzařování | Širokozářič st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 80.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 365.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075478251 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMGARDP3.1E | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075478268 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSH93638
KOD VÝR.:4050300456843
EAN.:4050300456843
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
KOD KRAT.:BEPM0503
KOD VÝR.:1914031200
EAN.:8595025381194
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
KOD KRAT.:OSESMG954.8TWCWF
KOD VÝR.:4058075777897
EAN.:4058075777897
KOD KRAT.:PHI17392/93/P0
KOD VÝR.:8718696165942
EAN.:8718696165942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena