EATON rozvaděč 72mod. IP30 do zdi /283048/ bílá plech.dvířka
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025381194 |
| Délka | 20 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 320 mm |
| Délka přívodu | 20 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 32 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 320 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8595025381194 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPM0503 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
KOD KRAT.:OSESMG954.8TWCWF
KOD VÝR.:4058075777897
EAN.:4058075777897
KOD KRAT.:PHI17392/93/P0
KOD VÝR.:8718696165942
EAN.:8718696165942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena