PHILIPS HUE-WA LED panel Surimu 60W 4150lm/820-65/WCA IP20 ; bílá 60x60˙
KOD KRAT.:PHIH8719514355071
KOD VÝR.:871951435507100
EAN.:8719514355071
| Výrobce: | |
| Výrobce | METRODIS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8585007356784 |
| Šířka | 180 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 180 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 18 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 117.5 mm |
| Výška balení | 143 mm |
| Krytí | IP44 |
| Proudová zátěž | 16 A |
| EAN | 8594031134718 | ks | 1 | ks |
| KOD | MDVZS165 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8585007356784 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514355071
KOD VÝR.:871951435507100
EAN.:8719514355071
KOD KRAT.:NO102405
KOD VÝR.:102405
EAN.:8592765024060
KOD KRAT.:EABC-O-3/36-TW-ECO
KOD VÝR.:284642
EAN.:4015082846428
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena