OSRAM halogenová žárovka HALOPIN 66725 OVEN 25W 230V G9 300st. do trouby
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 4058075650190 |
| Délka | 600.00 |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | 600x600x56mm |
| Šířka | 600.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 76.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 2 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 62.2 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 622.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 85 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 622.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 56.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 2700 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075650190 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMPLBL406060WWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075650206 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:KAH03VVH2-F2x0.75B
EAN.:5907702810737
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena