SEZ můstek propojovací 15/Z 15modulů zelená
KOD KRAT.:SEZSPE15ZE
KOD VÝR.:PE 15 ZE
EAN.:5907484332892
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082830489 |
| Délka | 590mm |
| Rozměry | 590x620x70mm |
| Šířka | 588 |
| Výška | 620 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9016 |
| Délka balení | 590 mm |
| Krytí | IP30 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Počet modulů | 72 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 62 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 620 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Zástavbová hloubka | 127 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| EAN | 4015082830489 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABF-U-3/72-C | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZSPE15ZE
KOD VÝR.:PE 15 ZE
EAN.:5907484332892
KOD KRAT.:GP27A
KOD VÝR.:1021002715
EAN.:4891199011504
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:KAH03VVH2-F2x0.75B
EAN.:5907702810737
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena