LEDVANCE LED nástrčka DULUX S EM 5W/9W G23 6500K 550lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDS5/865EM
KOD VÝR.:4099854502354
EAN.:4099854502354
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075730472 |
| Délka | 1163.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1165 mm |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 42 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 116.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 20 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 20 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 54 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075730489 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075730472 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT5EX54/26/840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDS5/865EM
KOD VÝR.:4099854502354
EAN.:4099854502354
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
KOD KRAT.:OSA7507ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415165
EAN.:4008321415165
KOD KRAT.:OS4099854091490
KOD VÝR.:4099854091490
EAN.:4099854091490
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena