LEDVANCE LED zářivka T5 HF 0,849m 11W 50-90V G5 3000K 1550lm ND 60Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX LED |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854502354 |
| Délka | 165.00 |
| Průměr | 32.50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 9 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 550 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G23 |
| Provedení | opál |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSEDS5/865EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854502361 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854502354 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854552465
KOD VÝR.:4099854552465
EAN.:4099854552465
KOD KRAT.:OSA7507ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415165
EAN.:4008321415165
KOD KRAT.:OS4099854091490
KOD VÝR.:4099854091490
EAN.:4099854091490
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena