LEDVANCE LED zářivka VALUE 0,72m T8 EM 7W 230V G13 3000K 765lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854039027 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 730 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 16 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 73 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 765 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 29.01 mm |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854039027 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854039034 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST8VALEM7830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:PHETFHPL42/840PE40
KOD VÝR.:871869963828300
EAN.:8718699638283
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
KOD KRAT.:OSEBXGU106.9/84036
KOD VÝR.:4058075619609
EAN.:4058075619609
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
KOD KRAT.:PHPIEGU107.5/840/120
KOD VÝR.:872790097255900
EAN.:8727900972559
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOLVPR/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPR/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448959504
KOD KRAT.:OSEST8AUCON/24/865
KOD VÝR.:4058075187658
EAN.:4058075187658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena