PHILIPS LED výbojka TForce HPL 38-28W/80W E27 3000K 3800lm NonDim 50Y priz.
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696739662 |
| Délka | 411.6 |
| Průměr | 43.6 |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Napětí | 53 V |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 16.5 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8718696739662 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPDL16.5/830 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001381502 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869673966200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696739679 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696739679 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
KOD KRAT.:OSEBXGU106.9/84036
KOD VÝR.:4058075619609
EAN.:4058075619609
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
KOD KRAT.:PHPIEGU107.5/840/120
KOD VÝR.:872790097255900
EAN.:8727900972559
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOLVPR/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPR/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448959504
KOD KRAT.:OSEST8AUCON/24/865
KOD VÝR.:4058075187658
EAN.:4058075187658
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V1/1400ND
EAN.:8595073716733
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena