PHILIPS LED nástrčka PL-L HF 16.5W/36W 2G11 3000K 2000lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Trueforce |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699638283 |
| Délka | 191 |
| Průměr | 84 |
| Balení | 6 ks |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 125 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 5700 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 360 st. |
| Barevné provedení | bílé |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 42 W |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 871869963828300 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002006802 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699638283 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHETFHPL42/840PE40 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699638290 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
KOD KRAT.:OSEBXGU106.9/84036
KOD VÝR.:4058075619609
EAN.:4058075619609
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
KOD KRAT.:PHPIEGU107.5/840/120
KOD VÝR.:872790097255900
EAN.:8727900972559
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOLVPR/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPR/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448959504
KOD KRAT.:OSEST8AUCON/24/865
KOD VÝR.:4058075187658
EAN.:4058075187658
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V1/1400ND
EAN.:8595073716733
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena