MODUS LED panel ID 50W 5800lm/830 IP20; 60x60cm kryt.nanop. ISO3 konektor
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900972559 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 65 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 720 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002093431 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790097255900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHPIEGU107.5/840/120 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900972559 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOLVPR/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPR/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448959504
KOD KRAT.:OSEST8AUCON/24/865
KOD VÝR.:4058075187658
EAN.:4058075187658
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V1/1400ND
EAN.:8595073716733
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena