MODUS LED highbay MEGAL 61W 10400lm/857 IP65;65x19cm ND sirokozářič
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
| Výrobce: | |
| Výrobce | BELLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075619609 |
| Délka | 54.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 53 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 80 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.1 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 575 lm |
| Svítivost | 1150 cd |
| Šířka balení | 53 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 61 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 9000 hod |
| EAN | 4058075619609 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075619616 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEBXGU106.9/84036 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
KOD KRAT.:PHPIEGU107.5/840/120
KOD VÝR.:872790097255900
EAN.:8727900972559
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOLVPR/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPR/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448959504
KOD KRAT.:OSEST8AUCON/24/865
KOD VÝR.:4058075187658
EAN.:4058075187658
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V1/1400ND
EAN.:8595073716733
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena