PHILIPS LED výbojka TForce HPL 60-42W/125W E40 4000K 5700lm NonDim 50Y priz.
KOD KRAT.:PHETFHPL42/840PE40
KOD VÝR.:871869963828300
EAN.:8718699638283
| přepravní rozměr cm | 33.4 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Twirly |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | Stropnice |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Životnost | 20000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 5413987155857 |
| Váha | 0.545 kg |
| EAN | 5413987155857 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI31814/31/17 | ks | 1 | ks |
| EAN | 05413987621574 | bal | 4 | ks |
| EAN | 5413987621574 | box | 11 | ks |
| GPC | 915004571601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHETFHPL42/840PE40
KOD VÝR.:871869963828300
EAN.:8718699638283
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
KOD KRAT.:OSEBXGU106.9/84036
KOD VÝR.:4058075619609
EAN.:4058075619609
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
KOD KRAT.:PHPIEGU107.5/840/120
KOD VÝR.:872790097255900
EAN.:8727900972559
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOLVPR/1W/E/1/SE/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPR/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448959504
KOD KRAT.:OSEST8AUCON/24/865
KOD VÝR.:4058075187658
EAN.:4058075187658
KOD KRAT.:MOMEGALW2M5V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M5V1/1400ND
EAN.:8595073716733
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena