vodič pevný CY 2.5mm ;žlutozelená
KOD KRAT.:KACY2.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U2,5
EAN.:8595067502694
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | PANEL.C |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854017100 |
| Délka | 595mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 32mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 602 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 64.9 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3630 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 37 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 649 mm |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Zástavbová šířka | 575 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OSILPC33/90/830UDA | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854017100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854017117 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KACY2.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U2,5
EAN.:8595067502694
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP5000A4KN600DALI
EAN.:8596099037956
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND2
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1050I3
EAN.:8596099044855
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/NDMUL
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/NDMULTI
EAN.:8596099110116
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO600/ND
EAN.:8596099024826
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
KOD KRAT.:OSIORBUSBL22/830B
KOD VÝR.:4058075752887
EAN.:4058075752887
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALIT
EAN.:8596099071561
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena