OSRAM LED stropní svítidlo ORBIS ULTRA SLIM BL CLICKDIM 400 Černá
KOD KRAT.:OS4099854450808
KOD VÝR.:4099854450808
EAN.:4099854450808
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075752887 |
| Délka | 400.00 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | 3DIM |
| Možnost závěsné montáže | false |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| přepravní rozměr cm | 42.8 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1850 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 406 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Stropnice |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 400.00 |
| Výška balení | 428 mm |
| Výška/hloubka | 27.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 22 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075752894 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075752887 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIORBUSBL22/830B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854450808
KOD VÝR.:4099854450808
EAN.:4099854450808
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALIT
EAN.:8596099071561
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
KOD KRAT.:MOQPN3B600/500ND
KOD VÝR.:QPN3B600/500ND
EAN.:8596099049072
KOD KRAT.:PHIW8718699786694
KOD VÝR.:871869978669401
EAN.:8718699786694
KOD KRAT.:PHIH8720169246867
KOD VÝR.:872016924686700
EAN.:8720169246867
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN625/N2
KOD VÝR.:FIT3000A4KN625/ND/EU
EAN.:8596099080693
KOD KRAT.:OS4099854623639
KOD VÝR.:4099854623639
EAN.:4099854623639
KOD KRAT.:PHH7724
KOD VÝR.:871150040985050
EAN.:8711500409850
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena