ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099071561 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Krytí | IP54 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 131 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 90 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 90 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 32 W |
| EAN | 8596099071561 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOIBP4000A4KN600DAL2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
KOD KRAT.:MOQPN3B600/500ND
KOD VÝR.:QPN3B600/500ND
EAN.:8596099049072
KOD KRAT.:PHIW8718699786694
KOD VÝR.:871869978669401
EAN.:8718699786694
KOD KRAT.:PHIH8720169246867
KOD VÝR.:872016924686700
EAN.:8720169246867
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN625/N2
KOD VÝR.:FIT3000A4KN625/ND/EU
EAN.:8596099080693
KOD KRAT.:OS4099854623639
KOD VÝR.:4099854623639
EAN.:4099854623639
KOD KRAT.:PHH7724
KOD VÝR.:871150040985050
EAN.:8711500409850
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena