MODUS LED panel Q 26W 2500lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQPN3B600/500ND
KOD VÝR.:QPN3B600/500ND
EAN.:8596099049072
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073778748 |
| Délka | 1570 |
| Šířka | 86 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 1590 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Prachotěsy |
| přepravní rozměr cm | 159 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 95 mm |
| Typ svítidla | Prachotěsy |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 75 mm |
| Výška/hloubka | 90 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Příkon | 25 W |
| EAN | 8595073778748 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOV3L1LED1500/LPH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQPN3B600/500ND
KOD VÝR.:QPN3B600/500ND
EAN.:8596099049072
KOD KRAT.:PHIW8718699786694
KOD VÝR.:871869978669401
EAN.:8718699786694
KOD KRAT.:PHIH8720169246867
KOD VÝR.:872016924686700
EAN.:8720169246867
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN625/N2
KOD VÝR.:FIT3000A4KN625/ND/EU
EAN.:8596099080693
KOD KRAT.:OS4099854623639
KOD VÝR.:4099854623639
EAN.:4099854623639
KOD KRAT.:PHH7724
KOD VÝR.:871150040985050
EAN.:8711500409850
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
KOD KRAT.:PH8721103040572
KOD VÝR.:872110304057200
EAN.:8721103040572
KOD KRAT.:PHH8721103046611
KOD VÝR.:872110304661100
EAN.:8721103046611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena