OSRAM výb.halogen. POWERSTAR HQI-TS 2000W/NDL/S
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099024826 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 5500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 112 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 49 W |
| EAN | 8596099024826 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOFIT5000A4KO600/N1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
KOD KRAT.:OSIORBUSBL22/830B
KOD VÝR.:4058075752887
EAN.:4058075752887
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALIT
EAN.:8596099071561
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
KOD KRAT.:MOQPN3B600/500ND
KOD VÝR.:QPN3B600/500ND
EAN.:8596099049072
KOD KRAT.:PHIW8718699786694
KOD VÝR.:871869978669401
EAN.:8718699786694
KOD KRAT.:PHIH8720169246867
KOD VÝR.:872016924686700
EAN.:8720169246867
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN625/N2
KOD VÝR.:FIT3000A4KN625/ND/EU
EAN.:8596099080693
KOD KRAT.:OS4099854623639
KOD VÝR.:4099854623639
EAN.:4099854623639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena