PHILIPS předřad.elektron. HID-PV C 70/S pro CDM 70W
KOD KRAT.:PHWHIDPVC70/S
KOD VÝR.:872790085974400
EAN.:8711500881694
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321525499 |
| Délka | 187.00 |
| Průměr | 41.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 240.00000000 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Napětí | 200 V |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | P15 |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Příkon | 2000 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 215000 lm |
| Šířka balení | 75.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4650 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | T12 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 75.00000000 mm |
| Životnost | 6000 hod |
| EAN | 4008321525505 | box | 11 | ks |
| EAN | 4008321525499 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSVHITS2000NDLS | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHWHIDPVC70/S
KOD VÝR.:872790085974400
EAN.:8711500881694
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:MO242113120206
KOD VÝR.:242113120206
KOD KRAT.:EDHEF100PT
KOD VÝR.:186380
EAN.:8413893072214
KOD KRAT.:OS4099854476334
KOD VÝR.:4099854476334
EAN.:4099854476334
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
KOD KRAT.:AB2CDS253025R0165
KOD VÝR.:2CDS253025R0165
EAN.:4016779996426
KOD KRAT.:BEP01710
KOD VÝR.:1901211000
EAN.:8592920011027
KOD KRAT.:OB2012383
KOD VÝR.:2012383
EAN.:4012195105190
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena