ENERGIZER baterie alkalická N/LR1/E90/MN9100 ;BL1
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169292475 |
| Rozměry | 1514x28x1514mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30.5 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 157.7 cm |
| Příkon | 25.9 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3320 lm |
| Šířka balení | 305 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 1577 mm |
| Životnost | 35000 hod |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8720169292475 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003746401 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDT25.9/830UO | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169292482 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:ENLR3APBL4
KOD VÝR.:7638900247893
EAN.:7638900247893
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena