DURACELL baterie do naslouchadel DA 312 Activair 6ks
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Hearing Aid |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4043752174793 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 1.4 V |
| náplň | Zinko-vzdušná |
| Označení IEC | 10 |
| Označení zdroje | 10 |
| Podskupina zboží | baterie do naslouchadel |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 4 mm |
| EAN | 50536221 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4043752174809 | bal | 4 | bli |
| EAN | 96077559 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394946828 | bal | 4 | bli |
| EAN | 5000394046825 | box | 11 | bli |
| KOD | DR10/B6 | bli | 5 | bli |
| EAN | 04043752174793 | bli | 5 | bli |
| EAN | 14043752174790 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394062580 | box | 11 | bli |
| EAN | 4043752174793 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:NAZT7
KOD VÝR.:371001000
EAN.:8595209903952
KOD KRAT.:OSEDS5/840EM
KOD VÝR.:4058075822993
EAN.:4058075822993
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:PHI8721103037053
KOD VÝR.:872110303705300
EAN.:8721103037053
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena