plochý kabel CYKYLo-J 3x1.5mm (J) ; kruh.100m
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169254503 |
| Rozměry | 57x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 176 mm |
| Podskupina zboží | Sady |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 219 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| EAN | 8720169254503 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003666510 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8720169254503 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169254510 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena