SAPISELCO stahovací páska 280 x 4.5 černá Kód:SEL.3.425 ;bli=100ks
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 150 ks |
| EAN | 8595025363855 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 45 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| EAN | 8595025363855 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0042 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025363893 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025363879 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920043196 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:KKLK80X282ZK_HB
KOD VÝR.:LK 80X28 2ZK
EAN.:8595057616370
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:OSA64210
KOD VÝR.:4050300332185
EAN.:4050300332185
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:KKLK80X28R/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28R/1_HB
EAN.:8595057616479
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:DELSKB12-3
KOD VÝR.:SKB12-3
EAN.:6410014530518
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:AMINS44031
KOD VÝR.:INS44031
EAN.:3606489819255
KOD KRAT.:KKEKE180X60_HD
KOD VÝR.:EKE 180X60_HD
EAN.:8595057620674
KOD KRAT.:PHI16407/93/16
KOD VÝR.:8718696120682
EAN.:8718696120682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena