EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 3m s vypínačem P1313C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP1313
KOD VÝR.:1902130300
EAN.:8595025301451
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301048 |
| Délka | 3 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 270 mm |
| EAN | 8595025301048 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920097465 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP0313 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920043646 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920033432 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP1313
KOD VÝR.:1902130300
EAN.:8595025301451
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZLUTA
KOD VÝR.:5906194000985
EAN.:5906194000985
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:EN189BL2
KOD VÝR.:7638900083088
EAN.:7638900083088
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/840
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657115000
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena