HELVAR předřad.elektron. EL 258ngn 2x58W ngn
KOD KRAT.:HVEL258ngn
KOD VÝR.:EL 2x58 ngn
EAN.:8595209292575
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594031135593 |
| Rozměry | 19x19mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| Barevné provedení | černé |
| EAN | 8594031135593 | ks | 1 | bli |
| KOD | SASPP1919C/25 | ks | 1 | bli |
KOD KRAT.:HVEL258ngn
KOD VÝR.:EL 2x58 ngn
EAN.:8595209292575
KOD KRAT.:OSILPC53/90840U12
KOD VÝR.:4099854017643
EAN.:4099854017643
KOD KRAT.:OS4099854668678
KOD VÝR.:4099854668678
EAN.:4099854668678
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
KOD KRAT.:PHDL36/UVC
KOD VÝR.:871150062878740
EAN.:8711500628787
KOD KRAT.:HDN010
KOD VÝR.:N010
EAN.:8595118860100
KOD KRAT.:OSTHNSL55OFR
KOD VÝR.:4052899012394
EAN.:4052899012394
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830WT
KOD VÝR.:4058075574878
EAN.:4058075574878
KOD KRAT.:OM20040
KOD VÝR.:20040
EAN.:8591728200404
KOD KRAT.:PHWPBSN250K302AITS
KOD VÝR.:871869674102300
EAN.:8718696741023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena