MEGAMAN LED žárovka A60 16.5W/150W E27 3000K 2452lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595108200404 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595108200404 | ks | 1 | ks |
| KOD | EE-AB135213000 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490143 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:BEP1300N
KOD VÝR.:1903130001
EAN.:8592920076934
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:BEP1500N
KOD VÝR.:1903150001
EAN.:8592920076910
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/840
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657115000
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:PHLEDG13W/WW
KOD VÝR.:871869976481400
EAN.:8718699764814
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E14
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657103403
KOD KRAT.:OSVHIE250D
KOD VÝR.:4008321677907
EAN.:4008321677907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena