EMOS koaxiální kabel anténní přímý 3.5m Kód:S30300
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HALOPIN PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 20 ks |
| EAN | 4008321945372 |
| Váha | 0.003 kg |
| Délka | 51 |
| Průměr | 14 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T4 |
| uwe filter | ANO |
| Výška balení | 25 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 60 W |
| Světelný tok | 980 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321945372 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH66760PRO | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321945389 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
KOD KRAT.:EBA561116
KOD VÝR.:A561116
EAN.:8595155002969
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena