EATON jistič PL6 3-pól. 16A B 6kA
KOD KRAT.:EAPL6-B16/3
KOD VÝR.:286589
EAN.:4015082865894
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Produktová řada | PL6 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082865214 |
| Délka | 17,5mm |
| Rozměry | 17,5x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17.5 mm |
| Počet pólů | 1 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 70.5 |
| Druh strojku | jistič |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| KOD | EAPL6-B16/1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912535942 | box | 11 | ks |
| EAN | 9007912535959 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EAPL6-B16/3
KOD VÝR.:286589
EAN.:4015082865894
KOD KRAT.:EAPL6-B32/3
KOD VÝR.:286592
EAN.:4015082865924
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP0412
KOD VÝR.:1902040200
EAN.:8595025301222
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena