ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025309389 |
| Délka | 1.5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 70 mm |
| Délka přívodu | 1.5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 65 mm |
| Výška balení | 280 mm |
| EAN | 8595025309389 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310620 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310613 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920047156 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEP0411 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920032985 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:BEP0412
KOD VÝR.:1902040200
EAN.:8595025301222
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:PCE2156L
KOD VÝR.:215-6L
EAN.:9003399102134
KOD KRAT.:YETDII20A
KOD VÝR.:112123
EAN.:3838895000150
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:OSF4099854147975
KOD VÝR.:4099854147975
EAN.:4099854147975
KOD KRAT.:OSESMT818TWEMWF
KOD VÝR.:4058075626232
EAN.:4058075626232
KOD KRAT.:BEP19450P
KOD VÝR.:1908045010
EAN.:8595025384867
KOD KRAT.:BEP19425P
KOD VÝR.:1908042510
EAN.:8595025384850
KOD KRAT.:KCHSPB
KOD VÝR.:HSPB
KOD KRAT.:BES15273
KOD VÝR.:2401730132
EAN.:8595025314413
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:OSEDF12/840EM
KOD VÝR.:4058075822474
EAN.:4058075822474
KOD KRAT.:FAv142
KOD VÝR.:v142
EAN.:8592848012465
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena