EMOS prodlužovák gumový 20m/2.5mm Kód:PM1011
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394504424 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR44 |
| Označení zdroje | LR44/A76 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 5000394013926 | box | 11 | bli |
| EAN | 05000394954427 | box | 11 | bli |
| EAN | 05000394946750 | box | 11 | bli |
| EAN | 50936915 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394504424 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394904415 | bal | 4 | bli |
| KOD | DRLR44BL2 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
KOD KRAT.:MOETE/1W/B/1/SA/ATWH
KOD VÝR.:OZN/ETE/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448932712
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
KOD KRAT.:BEN3113
KOD VÝR.:1703225021
EAN.:8592920064115
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
KOD KRAT.:AN211P/15X10/BILA
KOD VÝR.:5906194000954
EAN.:5906194000954
KOD KRAT.:DRRC14BL2
KOD VÝR.:5000394055988
EAN.:5000394055988
KOD KRAT.:VA4106LLBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496525157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena