VARTA baterie hodinková V399 ;BL1
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920064115 |
| Balení | 24 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 210 mm |
| EAN | 8592920064115 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEN3113 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
KOD KRAT.:AN211P/15X10/BILA
KOD VÝR.:5906194000954
EAN.:5906194000954
KOD KRAT.:DRRC14BL2
KOD VÝR.:5000394055988
EAN.:5000394055988
KOD KRAT.:VA4106LLBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496525157
KOD KRAT.:EADILER-40-G(24VDC)
KOD VÝR.:010223
EAN.:4015080102236
KOD KRAT.:OSTHNS13
KOD VÝR.:4052899040410
EAN.:4052899040410
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:TRZ4-FB
KOD VÝR.:16101
EAN.:8590515161010
KOD KRAT.:PHI59323/17/PN
KOD VÝR.:8718696155776
EAN.:8718696155776
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena