MEGAMAN sada.pro.přisaz.montáž pro svít. BERTO ;4.příchytky
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8595025389916 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 350 mm |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 350 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| EAN | 8595025389916 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPM1011 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
KOD KRAT.:MOETE/1W/B/1/SA/ATWH
KOD VÝR.:OZN/ETE/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448932712
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
KOD KRAT.:BEN3113
KOD VÝR.:1703225021
EAN.:8592920064115
KOD KRAT.:VAHV399BL1
KOD VÝR.:V399
EAN.:4008496245772
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
KOD KRAT.:AN211P/15X10/BILA
KOD VÝR.:5906194000954
EAN.:5906194000954
KOD KRAT.:DRRC14BL2
KOD VÝR.:5000394055988
EAN.:5000394055988
KOD KRAT.:VA4106LLBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496525157
KOD KRAT.:EADILER-40-G(24VDC)
KOD VÝR.:010223
EAN.:4015080102236
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena