SOLIGHT adaptér rozbočovací s podpěrou. 3 x 10A. bílá. vypínač
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Watch |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496245772 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR927 |
| Označení zdroje | 399 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 4008496245772 | bli | 5 | bli |
| KOD | VAHV399BL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:SIP102
KOD VÝR.:P102
EAN.:8592718025731
KOD KRAT.:AN211P/15X10/BILA
KOD VÝR.:5906194000954
EAN.:5906194000954
KOD KRAT.:DRRC14BL2
KOD VÝR.:5000394055988
EAN.:5000394055988
KOD KRAT.:VA4106LLBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496525157
KOD KRAT.:EADILER-40-G(24VDC)
KOD VÝR.:010223
EAN.:4015080102236
KOD KRAT.:OSTHNS13
KOD VÝR.:4052899040410
EAN.:4052899040410
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:TRZ4-FB
KOD VÝR.:16101
EAN.:8590515161010
KOD KRAT.:PHI59323/17/PN
KOD VÝR.:8718696155776
EAN.:8718696155776
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena